Aktualności

 • Spotkanie w LODOWNI 11 grudnia 2017r.

  Koleżanki i Koledzy

   W dniu 11 grudnia w gościnnych salach LODOWNI o godz. 15 wspólnie Cech Rzemiosł Różnych i Spółdzielnia Rzemieślnicza zorganizowały szkolenie dla swoich członków .

  Czytaj więcej

 • "Czas na aktywność w powiecie szydłowieckim"

  Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jastrzębiu oraz „Babel” Szkoła i Księgarnia Językowa s.c. Monika Kaczor Kramarska i Piotr Kramarski zapraszają do udziału projekcie :

   „Czas na aktywność w powiecie szydłowieckim”

  Czytaj więcej

 • Katalog firm lokalnych Odrowąż 24

  Własnie powstaje Katalog Firmy Odrowąż 24, który umożliwia darmowe dodanie do katalogu firm z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, przysuskiego, koneckiego oraz opoczyńskiego i najbliższych okolic.

  Celem katalogu jest promocja lokalnych firm, szczególnie tych małych i jednoosobowych działalności gospodarczych, oraz umożliwienie mieszkańcom wyszukiwanie usług z naszego regionu. Zachęcamu do darmowego dodawania do katalogu wszystkie firmy z Powiatu Szydłowieckiego, ponieważ katalog

  Czytaj więcej

 • Zaproszenie na warsztaty strategiczne dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Szydłowieckiego na lata 2015-2022

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że zostały rozpoczęte prace nad przygotowaniem dokumentu dotyczącego Strategii  Rozwoju Powiatu Szydłowieckiego na lata 2015-2022.

   Zasadniczym celem przedsięwzięcia jest opracowanie celów strategicznych dla Powiatu Szydłowieckiego, a tym samym wskazanie pożądanych kierunków rozwoju w poszczególnych obszarach strategicznych do 2022 roku.

  Czytaj więcej

 • Wyjazd integracyjny

  W dniach 20-22 luty grupa rzemieślników zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych w Szydłowcu wyjechała na wycieczkę do Białego Dunajca. Celem wycieczki był oczywiście odpoczynek  ale również integracja środowiska rzemieślniczego. W drugim dniu wycieczki grupa wybrała sie do Białki Tatrzańskiej na narty a po nartach  relaks na basenach termarlnych również w Białce Tatrzańskiej. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Krakowa. Rzemieslnicy zakończyli na tym swój pobyt w górach i z uśmiechem na twarzy wrócili do Szydłowca.

  Czytaj więcej

 • Krajowy Plan Działań na rzecz Zatrudnienia

  Odpowiedź Ministra Pracy i Polityki Społecznej na stanowisko ZRP względem Krajowego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia.

  Pismo str 1

  Pismo str 2

  Pismo str 3

  Czytaj więcej

 • XV Konkurs Wiedzy z Prawa Pracy i BHP dla pracowników młodocianych

  Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej - Związku Rzemiosła Polskiego uprzejmie informuje, iż w tym roku przypada jubileuszowa XV edycja Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.

  Czytaj więcej

 • SPOTKANIE OPŁATKOWE RZEMIOSŁA

  Szydłowieccy rzemieślnicy zrzeszeni w Cechy Rzemiosł Różnych i Spółdzielni Rzemiosł Różnych, spotkali się 12 grudnia na tradycyjnym środowiskowym opłatku, aby dziękować za współpracę i życzyć sobie nawzajem dobrych Świąt Bożego Narodzenia i dostatniego Nowego Roku. W spotkaniu wzięli udział: kapelania ks. dziekan Adam Radzimirski i ks. Artur Fura proboszcz z podszydłowieckiego Pawłowa oraz samorządowcy: burmistrz Artur Ludewi wójt Waldemar Sowiński.

  Czytaj więcej

 • Spotkanie rzemieślników w "LODOWNI"

  W piątkowe popołudnie 24 października w Lodowni odbyło się spotkanie kandydatów z  rzemiosła 
  do Rad Powiatowej i Miejskiej zorganizowane przez Cech Rzemiosł Różnych  w Szydłowcu, które ku zaskoczeniu władz cechowych przekształciło się w mityng wyborczy. Przybyli bowiem także kandydaci z naszego regionu do Sejmiku i kandydaci na stanowisko burmistrza Miasta i Gminy Szydłowiec. Gościem spotkania był wicemarszałek  województwa mazowieckiego Leszek Ruszczyk i starosta Włodzimierz Górlicki.

  Czytaj więcej

 • Zaproszenie

  Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Szydłowcu Serdecznie zaprasza na spotkanie Członków Cechu, które odbędzie się w dniu 24.10.2014r (piątek) w "LODOWNI" ul Browarska 6, 26-500 Szydłowiec o godz. 16.00.

  Czytaj więcej

Nasze firmy