XXXIX Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę

Szanowni Państwo,

w niedzielę 28 czerwca 2020 r. odbędzie się XXXIX Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę, która w tym roku, w związku z występowaniem COVID-19, przybierze nieco skromniejszy kształt.
Wydarzenie organizowane jest przez Krajową Radę Duszpasterską Rzemiosła przy ZRP.

Planowany program Pielgrzymki – 28.06.2020 r.:

9:00 – zbiórka przy pomniku ks. Kard. S. Wyszyńskiego.
9:30 – msza święta koncelebrowana przez Duszpasterzy Rzemiosła.

Delegacje izbowe i cechowe prosimy o zabranie, w miarę możliwości, sztandarów i tóg.
Dodatkowo, na prośbę ks. K. Rusieckiego, Krajowego Duszpasterza Rzemiosła, informuję, że w sobotę 27.06.2020 r. o godz. 21:00 odbędzie się Apel Jasnogórski przy krzyżu misyjnym.
Prosimy o wyrozumiałość w związku z późną oficjalną informacją o terminie i planie Pielgrzymki. Niestety ze względu na koronawirusa, do ostatniej chwili los Pielgrzymki był niepewny.

Źródło: Dominik Robacki
Dyrektor - Zespół Samorządowo-Organizacyjny