Spotkanie integracyjne rzemieślników

W piątkowy wieczór 20 kwietnia br. w Domu Weselnym "LODOWNIA" spotkali się rzemieślnicy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych w Szydłowcu z branży fryzjerskiej, mechaniki pojazdowej, budowlanej, stolarskiej, ślusarskiej, rzeźnicko-wędliniarskiej, piekarskiej, handlowej.

Na spotkanie przybyli także szydłowieccy samorządowcy – starosta Włodzimierz Górlicki i burmistrz Andrzej Jarzyński.

Starszy Cechu Marcin Pawlak przedstawił plan działania Cechu na najbliższy czas.

W przemówieniach podkreślono rolę Rzemiosła w tworzeniu dobra i promocji miasta , powiatu.

Poruszono tematy dotyczące konferencji "Perspektywy rozwoju gospodarczego w Powiecie Szydłowieckim", która odbyła się 19 kwietnia w Starostwie gdzie uczestniczyli zrzeszeni przedsiębiorcy.

Burmistrz Szydłowca zaprosił pracodawców na seminarium powiązanego z uroczystym otwarciem Międzygminnej Strefy Aktywności Gospodarczej - Centrum Obsługi Inwestora oraz Inkubatora Przedsiębiorczości w Szydłowcu przy ul. Kolejowej dnia 26 kwietnia br.

Organizatorem spotkania integracyjnego rzemieślników był Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Szydłowcu.