Stolpaw wyróżniony Złotym Medalem za drzwi ALUWOOD

W dniach 20-22 kwietnia br. w Kielcach odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Innowacyjne drzwi ALUWOOD, łączące w sobie estetykę drewna wraz z wytrzymałością poszycia aluminiowego, otrzymały Złoty Medal Targów Kielce DOM - prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez organizatorów dla najlepszych produktów zaprezentowanych podczas targów.

Zorganizowane w ostatni weekend Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM to już XIX edycja imprezy, na której blisko 300 wystawców prezentowało konkurencji oraz przybyłym na to wydarzenie klientom swoje najnowsze linie produktowe oraz nowinki techniczne. Kieleckie targi są największym tego typu wydarzeniem w południowo-wschodniej Polsce, w czasie których spotykają się w jednym miejscu producenci mebli, podłóg, drzwi, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych.

"Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez ekspertów z komisji konkursowej za nasze świeże podejście do produkcji drzwi. Przyznane wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, iż nowa linia produktowa charakteryzuje się wysoką jakością, ciekawym designem, odpowiadając tym samym na rosnące i coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów" - mówi Marcin Pawlak, właściciel Stolpaw.

Firma Stolpaw już po raz kolejny wzięła udział w kieleckich targach. Zwiedzający mogli zapoznać się z szeroką gamą drzwi zewnętrznych OPTMIUM+, NOVUM+, FAVORITE oraz najnowszą kolekcją energooszczędnych drzwi STOLTERM i wzmocnioną poszyciem aluminiowym z możliwością pokrycia dowolnym kolorem i wzorem - ALUWOOD.

"Obecny czas jest trudnym okresem dla branży okien i drzwi. Przyznane wyróżnienie pokazuje jednak, iż fachowcy oraz klienci potrafią docenić klasę oraz innowacyjność nawet tak pospolitych produktów, jak drzwi. Utwierdza nas to w przekonaniu, że objęty przez firmę kurs jest właściwy, a niesprzyjający wiatr nam nie zaszkodzi" - dodał Marcin Pawlak.

Nasze firmy